Deň poľa vo Svodíne s BISO SCHRATTENECKER

Prehliadka traktorov a strojov od značiek Kubota a Strautmann

Deň poľa vo Svodíne s BISO SCHRATTENECKER
autor: vomela publikováno: 2.6.2022

Dňa 31.5.2022 sa konala celoslovenská akcia v obci Svodín. Ako zástupcovia značiek Kubota a Strautmann sme priniesli na ukážku modely traktorov a kŕmnych vozov od týchto výrobcov.

Od spoločnosti Kubota bol pripravený na ukážku vinársky a sadársky traktor Kubota M5091N s kabínou. Kubota M5091N je vysoko produktívny a profesionálny stroj určený pre náročných pestovateľov vinnej révy a ovocia. Kompaktný úzky traktor vie zapôsobiť vo viniciach a sadoch s maximálnou pružnosťou, všestrannosťou a impozantným výkonom. Jeho kabína zaručuje perfektný výhľad na všetky strany a vynikajúci komfort počas dlhých pracovných dní. Traktor M5091N musí plniť rad úloh, z toho dôvodu je nevyhnutnosťou spoľahlivý výkon. Výkonný motor traktora prichádza s modernou osvedčenou technológiou, ktorá taktiež zaboduje aj pri otázkach ohľadom životného prostredia. Model M5091N má pod kapotou rozmerný motor s objemom 3769 cm3 – jedinečný v tejto triede konských síl. Tento nový 4-valcový motor V3800-CR-TIE4 s úrovňou emisií triedy 3B ponúka výkon 93 koní (podľa 97/68 EC).

Viac informácií vrátane prospektu je dostupných na našom e-shope pod odkazom:
https://www.bisoeshop.eu/eshop/detail?code=Kubota+M5091N+Cab+18x18

Ďalším modelom od spoločnosti Kubota bol poľnohospodársky traktor Kubota M4063, ktorý sme priniesli na ukážku. Kubota M4063 je dokonalým univerzálnym strojom pre prácu na farme a na poli. Vie presvedčiť jedinečnou manévrovateľnosťou, veľkou všestrannosťou a maximálnou produktivitou. Napriek kompaktnej konštrukcii stroja, je vidieť, že pohodlie bolo hlavnou prioritou pri jeho navrhovaní. Model M4063 má 4-valcový motor s objemom 3331 cm3 a s výkonom 66 koní. Prevodovka disponuje 18 prevodovými stupňami pre jazdu vpred a 18 pre jazdu vzad. Šesť synchronizovaných prevodových stupňov s duálnou rýchlosťou v troch rozsahoch sa prispôsobí každému druhu vykonávaných prác. Veľkú manévrovaciu presnosť umožňuje elektrohydraulické ovládanie.

Viac informácií vrátane prospektu je dostupných na našom e-shope pod odkazom:
https://www.bisoeshop.eu/eshop/detail?code=Kubota+M4063+18x18

Na deň poľa sme priniesli na ukážku aj vlajkovú loď spoločnosti Strautmann a to kŕmny voz Strautmann Verti-mix 50. Tento kŕmny voz ponúka objem 5 m3 s jedným šnekom a 1 nápravou. Inžinieri sa pri vývoji tohto kŕmneho vozu zamerali najmä na nižšiu spotrebu energie, optimálnu štruktúru krmiva, homogénne miešanie a krátke doby miešania. Dno nádoby kŕmneho vozu je hrubé 12 mm a stena kontajneru je hrubá 6 mm. Verti-mix 50 je pripravený na použitie vážiaceho systému na váženie s presnosťou na kilogram použitej zložky krmiva.

Viac informácií vrátane prospektu je dostupných na našom e-shope pod odkazom:
https://www.bisoeshop.eu/eshop/detail?code=STRAUTMANN+Verti-Mix+50

 

Společnost BISO SCHRATTENECKER se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky od roku 2008 na území ČR, na území SK od roku 2005. Pro tato územní zastupujeme značky Maschio Gaspardo a Kverneland. Vinařskou techniku máme k dispozici od značek CIMA, LaCruz, MG, Freilauber, Agrofer a BISO WINEBOSS diskové podmítače a radličkové kypřiče. Pro Slovenský trh zastupujeme také traktory značky KUBOTA a Antonio Carraro.

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat!

Centrála: Václav Štursa ml., +420 606 183 360, info@biso.eu

 

Ďalšie zaujímavé články:


KUBOTA V NAŠEM PORTFÓLIU
Na základě dohody s dovozcem strojů KUBOTA společností ŠUPA TECHNIKA jsme získali zastoupení této značky pro naše regiony jako autorizovaný partner pro servis, dodávky náhradních dílů...

Pokračování zde.


SERVISUJEME KUBOTY
V první fázi přecházejí na servis traktorů KUBOTA střediska BISO Rohovce a BISO Hurbanovo. Na těchto střediscích jsme vybrali mechaniky, kteří jsou začleněni do školícího programu KUBOTY...

Pokračování zde.


STRAUTMANN VERTI–MIX 50 pre zákazníka
V uplynulých dňoch sme odovzdali zákazníkovi do užívania kŕmny voz od spoločnosti Strautmann. Zákazník si vybral menší voz s objemom 5m³ na výkrm býkov. Ako všetky kŕmne vozy od spoločnosti Strautmann aj tento je s vertikálnym miešaním...

Pokračování zde.