TECHNICKÁ PODPORA BISO

Naším cílem je udržet váš stroj stále v provozu!

TECHNICKÁ PODPORA BISO
autor: Editor 2 publikováno: 5.6.2022

Máte technický problém se svým strojem? Nevíte, na koho se obrátit? Potřebujete naléhavou pomoc? Neváhejte nás kontaktovat pro jakékoli dotazy týkající se vašich strojů BISO.

Naším jednoznačným cílem je dlouhodobá spolupráce a prohlubování obchodních vztahů s našimi zákazníky. Samozřejmostí je jak záruční tak i pozáruční servis.

Zaběhlá servisní síť BISO v České republice a na Slovensku

Kde můžete počítat s oporou v oblasti servisu? Od Vysočiny až po východní Slovensko. O servis se stará několik zavedených servisních středisek s proškolenými mechaniky, kteří jsou Vám připraveni pomoci ve dne, v noci. Zakládáme si na týmové spolupráci, ve které každý dělá to, co nejlépe umí, a právě proto máme na každé odvětví specialisty.

Pro servisní činnost disponujeme velkým množstvím plně vybavených vozidel pro urgentní zásahy a opravy přímo u Vás, ať už na dvoře nebo přímo na poli. Pro velké a náročné opravy máme vybavené dílny tak, aby každá oprava byla co nejefektivnější. Předpokladem pro dobře odvedenou práci je kvalitní vybavení technika včetně kompletní diagnostiky pro stroje BISO, na které se specializujeme.

Díky dlouholetým zkušenostem jsou následující služby samozřejmostí:

 • generální opravy převodovek, motorů či hydrauliky
 • kompletní diagnostika
 • měření výkonu motorů a průtoků hydrogenerátorů
 • řešení pojistných událostí
 • školení osádek
 • montáž a opravy systémů navigace a automatického řízení
 • vybavení stroje originálním i neoriginálním příslušenstvím
 • plnění a údržba klimatizací

Pravidelné údržby strojů BISO

K bezporuchovým funkčním strojům BISO také neodmyslitelně patří pravidelné údržby. Náhradní díly pro základní údržby, které nabízíme našim zákazníkům, z větší části držíme skladem pro dosažení příznivých cen a rychlého vydodání.

Nemáte čas nebo prostory pro provedení údržby svépomocí? Neváhejte nás kontaktovat pro realizaci údržby přímo u Vás nebo na našich střediscích. Jedná se o ideální příležitost projít s mechanikem stroj a případně odhalit riziková místa, která by mohla v budoucnu vést k větším a nákladnějším problémům.

Posezonní prohlídky strojů BISO

Každým rokem jsme k dispozici při posezonních prohlídkách Vašich strojů BISO. Je to nejlepší způsob, jak levně a kvalitně připravit Váš stroj na další sezonu. Technik provede kontrolu stavu a poradí Vám, které věci by bylo dobré přenastavit, upravit nebo naopak vyměnit pro ideální chod vašeho sklízecího adaptéru BISO. Vzhledem k mimosezonním objednávkám náhradních dílů jsme také schopni zajistit zajímavější ceny.

Prevence a dodržovaní technologických postupů je předpokladem pro plynulý chod stroje bez prostojů v sezoně, kdy jej nejvíc potřebujete.

Předpoklady rychlé a efektivní opravy strojů BISO

 1. Detailní popis technického problému
 2. Inspekce proškoleným mechanikem, který vyhodnotí rozsah poškození a nutné opravy
 3. Konzultace se zkušeným skladníkem ND, který doporučí, jaké součástky a spotřební materiál objednat či vyskladnit pro dosažení co nejpřívětivější ceny a rychlosti dodání
 4. Just-in-time – načasování všech částí opravy je zcela klíčové pro rychlost a kvalitu jejího provedení
 5. Vybavené servisní zázemí pro minimální prostoje při opravách
 6. Finální inspekce a otestování před navrácením do provozu

SERVIS BISO 24/7:

CZ: Václav Štursa, stursa@biso.eu, +420 724 980 471

SK: Zoltán Laca, laca@biso.sk, +421 902 944 273