Predvádzanie traktoru KUBOTA M6142

Všestranný a výkonný pomocník pre poľnohospodárov

Predvádzanie traktoru KUBOTA M6142
autor: Editor 3 publikováno: 24.7.2023

Na Slovensku sme mali možnosť odprezentovať traktor KUBOTA M6142 jednému z našich zákazníkov a môžeme s potešením skonštatovať, že to bol úspech. Počas prezentácie sa traktor skvele predviedol a preukázal schopnosť vykonávať rôzne úkony s jednoduchosťou a precíznosťou.

Kubota M6142 je ideálna pre profesionálnych poľnohospodárov, ktorí oceňujú vynikajúcu manévrovateľnosť, viditeľnosť, maximálnu ergonómiu a výnimočný výkon. Vďaka svojim všestranným vlastnostiam je tento traktor ideálnou voľbou pre živočíšnu a rastlinnú výrobu.

Traktor disponuje výkonným 4-valcovým motorom emisnej normy Stage 5 a zabezpečuje maximálny výkon v rámci širokého rozsahu otáčok, a to aj pri rôznych zaťaženiach. Okrem toho budete môcť vďaka obrovskej 230-litrovej palivovej nádrži pracovať aj dlhé zmeny bez potreby tankovania.

Náš zákazník na Slovensku bol s traktorom Kubota M6142 veľmi spokojný a ocenil jeho všestrannosť a vysokú efektivitu. Teší nás dôvera, ktorú náš zákazník vložil do tohto traktora a veríme, že Kubota M6142 je vhodnou voľbou pre každého, kto hľadá výkonného a spoľahlivého pomocníka pre svoje poľnohospodárske činnosti na Slovensku!

Traktor nášho zákazníka presvedčil! Chcete sa presvedčiť aj Vy? V prípade záujmu sa na nás neváhajte obrátiť.

Zistite viac o traktoroch KUBOTA: https://www.biso.eu/vsechny-clanky/?f=12
Celú našu ponuku traktorov KUBOTA nájdete tu.

 

Václav Štursa ml.
kontaktní telefon: +420 606 183 360
email: vaclav.stursa@biso.eu

 


Další zajímavé články:KUBOTA V NAŠEM PORTFÓLIU
Na základě dohody s dovozcem strojů KUBOTA společností ŠUPA TECHNIKA jsme získali zastoupení této značky pro naše regiony jako autorizovaný partner pro servis, dodávky náhradních dílů...

Pokračování zde.


SERVISUJEME KUBOTY
V první fázi přecházejí na servis traktorů KUBOTA střediska BISO Rohovce a BISO Hurbanovo. Na těchto střediscích jsme vybrali mechaniky, kteří jsou začleněni do školícího programu KUBOTY...

Pokračování zde.

NOVÝ RAD TRAKTOROV KUBOTA M6001 UTILITY
Kubota je popredným výrobcom poľnohospodárskeho, rašelinového a stavebného vybavenia a priemyselných motorov od roku 1890. S globálnou centrálou v japonskej Osake, kanceláriami vo viac ako 120 krajinách a s viac ako 41 000 zamestnancami v Severnej Amerike, Európe a Ázii dosiahla spoločnosť Kubota výnosy v roku 2020 vo výške 17,3 miliardy dolárov.

Pokračování zde.